Jesteśmy parą trzydziestoparolatków, którzy kochają fitness, sport i zdrowy tryb życia.

Naszym celem jest nakłonienie jak największej liczby ludzi do aktywnego wypoczynku, dobrej diety i wzmożonej aktywności. Ciebie też spróbujemy zarazic.

Mieszkamy w Edynburgu, w Szkocji, gdzie przeprowadziliśmy się z Krakowa prawie 10 lat temu.
Prowadzimy tutaj fitness klub, Fitness Soul Studio, który powstał dzięki wspaniałej pomocy i wsparciu naszych klientów. Jesteśmy na rynku od 2010 i ciągle prężnie się rozwijamy. Asia skupia się na zajęciach tanecznych, głównie Zumba a ja zajmuje się treningiem siłowym i kondycyjnym, głównie kettlebells.
Naszym hasłem jest Strong Body – Open Mind – Beautiful Soul (silne ciało, otwarty umysł i piękna dusza), bo wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Nasz pomysł na życie jest bardzo prosty: dużo ruchu, dobra dieta i ciągły rozwój umysłu, duszy, moralności, dobroci i człowieczeństwa.

Fitness
Skupiamy się głównie na zdrowiu, długowieczności i ruchach ogólnorozwojowych, funkcjonalnych. Dlatego częściej zobaczysz nas z kettlebells na świeżym powietrzu, a nie w siłowni na bieżni.
Łączymy wiele metod treningowych, prostych i zaawansowanych, znanych i tych mniej by budować zdrowe, silne ciało, pozbawione kontuzji i bólu.

Jedzenie
Nasze jedzenie jest smaczne, zdrowe i naturalne, ale nie koniecznie takie promowane przez duże koncerny i lekarzy. Nie wierzymy w szybkie diety czy cudowne pigułki.
Wiele tutaj potraw jednogarnkowych, łatwych do przyrządzenia i super smacznych.

Rozwój
Ciągła edukacja to podstawa. Nie ograniczamy się tylko do fitnessu i sportu. Medytacja, empatia, biohacking to tylko niektóre tematy, którymi ostatnio się interesujemy.

Hobby
Naszą drugą pasją są podróże. Mieliśmy już okazję poznać tak dalekie zakamarki, jak Indie, Wietnam czy Indonezja, ale nie gardzimy również krótkimi wypadami w Szkocji góry.
A po Europie podróżujemy motorem!

Tyle o nas w skrócie. By dowiedzieć się więcej zapraszamy na nasze strony, Facebook oraz Instagram i prywatne profile.

Do usłyszenia i zobaczenia!
Asi i Leszek